20 yıllık deneyime sahip Teknik Servis Uzmanlığı

Pzr-C.ert: 07:00 - 18:00

7/24 Acil Servis

Yetkili Servis

Pazarcık Yetkili Teknik Servisi

Telefon: 0 344 311 31 00

Fatih Mah. / Pazarcık

Hakkımızda

Hakkımızda

Teknik ServisHizmetlerimiz

1994 yılında meslek hayatına atıldım.2000 yılında meslek lisesini bitirdikten sonra, Antalya’da mesleğime devam ederek kendimi geliştirdim.2016 yılında tekrar memleketim olan Pazarcık’a yerleşerek iş yerimi ve mesleğimi Pazarcıkta ilçemde sürdürme kararı aldım.

Yine 2016 yılı içerisinde VESTEL yetkili servis olarak müracatta bulundum ve aynı yıl içerisinde teknik ve yetili servis olarak işime devam ettim.Günden güne siz değerli müşterilerimizin bizlere verdiği destek ile büyümeye ve memnun müşteri potansiyeline ulaştım ve her geçen gün bu potansiyelimizi yükseltmekteyiz.

Şuan itibari ile 4 araç 12 teknik personelle bu bölgenin en deneyimli teknik servisi olarak hizmet vermekteyiz.Verdiğimiz teknik servis sadece ilçemiz olan Pazarcıkla sınırlı olmayıp,Çağlayan Cerit,Türkoğlu,Gölbaşı ve dulkadiroğlu ve çevre köylerinede ulaşmaktayız.

Biz şunu gayet iyi biliyoruz..! memnun müşteri diğer müşterilerinde habercisidir.

Vestel Yetkili Servis Sahibi / Mustafa Bars

Acil Durumlar

Tüm Isıtma, Soğutma ve Sıcak Su ihtiyaçlarınız için yılın 365 günü 24 saat hizmetinizde olan uzman 24 saat Acil Servis sağlayabiliriz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermemiz gerektiğinde size bir telefon kadar yakınız.

0 344 311 31 00

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cumaertesi: 08:00am-18:00pm

Pazar: 10:00-15:00

20 Yıllık Deneyim

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme endüstrisinde 20 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kaliteli işçiliğe ve müşteri hizmetine inanıyoruz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz yaptığımız işte en kaliteli hizmeti, en uygun fiyata ve en kısa sürede sunan bir ekip olmayı başarmaktır. Beyaz eşya, klima ve kombi gibi yaşam standartlarını yükselten cihazların problem çıkartmasını engellemek ve insanlarımızın daha rahat koşullar içinde yaşamasına yardımcı olmaktır.

Bu işi yaparken en yüksek kaliteyi sağlamak, en iyi ekip ve ekipmanlarla çalışmak hedefimizdir. Rakiplerimizin örnek aldığı bir firma olmayı ve sektörün saygın, güvenilir bir hizmet sektörü haline dönüşmesini sağlamak için gerekli olan çabayı göstermeyi hedefliyoruz.

Her kesimden, her gelir düzeyinden ve sosyal statüden insanımızın güvenilir, çağdaş ve en azından yeterli yaşam alanlarından faydalanabilmesini sağlamayı amaçlıyoruz.

Saygılarımızla..!

Misyonumuz

Yaşam standartlarını en üst düzeyde tutmayı hedeflediğimiz için buna uygun hizmeti vermek görevimizdir. Toplumun her kesiminden insanlarımızın sorunlarına kısa sürede, etkili ve uygun maliyetli çözümler bulmak başlıca önceliğimizdir. Bunun için gerekli olan yatırımı yapmak, ekibi ve donanımı sağlamak amacındayız.

Görevimiz bu kaynaklarımızı doğru şekilde yönlendirmek ve insanlarımızın karşılaşabileceği problemlerin sayısını ve önem derecesini azaltmak için çalışmak, bu sırada müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu süreçte etik değerlerimizi ön planda tutmak ve verebileceğimiz en iyi hizmeti sağlamak da görev tanımımız için de yer almaktadır.

Sağlık, emniyet ve çevre değerlerine bağlı olmak ve katkıda bulunmak da misyonumuzda yer verdiğimiz öncelikler içinde yer alır.

Saygılarımızla..!

Özel Teklifler Alın

Özel tekliflerimizi doğrudan gelen kutunuza almak için kaydolun.